Są takie sprawy, o których trzeba rozmawiać a nie piszą o nich media ani nie mówią politycy. Są to zagadnienia z sektora kreatywnego: sztuka, design, innowacyjność, rozwój kreatywny, strategia. Tematy dziś pomijane na rzecz inwestycji i funkcjonalistycznej egzystencji miasta i mieszkańców. Trzeba nam przełamać ten stan i rozpocząć konsekwentne zgłębianie gospodarki kreatywnej naszego miasta za pomocą spotkań z manifestem znanych i opiniotwórczych postaci świata kultury, nauki i inicjatyw. Zapraszamy do inspirujących spotkań w różnych miejscach i tematach. Manifest Night to niekomercyjna idea społeczna nie przypisana żadnej konkretnej osobie fizycznej. Wszystko jest oczywiście darmowe i ma służyć debacie społecznej o sektorze kreatywnym w Olsztynie. W czasie manifestu dozwolony alkohol, bo impreza może odbywać się w pubach. Treści manifestów będą publikowane w archiwum bloga w formie artykułów.

środa, 26 października 2011

PIERWSZY OLSZTYŃSKI WIECZÓR MANIFESTU 28.10.2011

To już w piątkowy wieczór PIERWSZY OLSZTYŃSKI WIECZÓR WOLNEJ MYŚLI- Manifest Night w Cafe Młynek, na murach miejskich przy Spichlerzu.
Manifest Roberta Listwana będzie dotyczył odpowiedniego wykorzystania potencjału
kreatywnego jednostki artysta opowie o kreatywności, elastyczności i potrzebie ciągłego rozwoju, tak normalnej wśród artystów w przełożeniu na zhierarchizowany świat urzędów, korporacji i złożonych organizacji.

polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz